obrazy na płótnie

Obraz krajobraz to typ  przedstawienia istniejący w sztuce  odkąd powstało już pierwsze malarstwo. Ozdabiano nimi cały format ściany bogatym patrycjuszom w dawnych rzymskich domostwach.

Ich zamiłowanie do tego typu dekoracji wynikało zapewnie z tego iż wprowadzenie elementu natury do wnętrza ukoi zmysły, wprowadzi ciekawy bliski nam jako ludziom  energię.

Ponadto pejzaż wszelako rozumiany to nie tylko zieleń ale również bogactwo przeplatających się między sobą kolorów pastelowych, żółci słońca o różnorodnym natężeniu barwnym a także faktura utworzona poprzez chociażby rozedrganie liść i drzew, ułożenie na różnej przestrzeni faktury kory bardzo wyraźnej.

fototapeta-gory

 

Obraz z pięknymi Polskimi tatrami to wysmakowana kompozycja niebieskiego światła rzuconego na zieleń gór i obrastających je zielonych drzew. Różnorodne kierunki tego pasma górskiego w zestawieniu z pionami mocnych w nasyceniu zielonych drzew tworzą ciekawą kompozycje. Ponadto niebieskie, czyste niebo na obrazie  wprowadza wiele światła do pomieszczenia w którym znajdzie się ten obraz.

obraz-drzewa

Utrzymany w kolorystyce czarno-białej obraz z przedstawieniem drzew to nastrojowe przedstawienie impresyjności światła. Obraz mówi głównie o kontrastach pomiędzy czernią mocna powyginanych konarów oraz gałęzi starych drzew a lekkim , jasnym światłem padającego światła.

Alejka ta wprowadza nas w nieznane, intrygujący zakątek, który być może kiedyś odkryjemy. Szarości, czernie oraz biele wniosą ciekawe grę kompozycyjną pasująca do każdego typu wnętrza jako wielkoformatowa refleksja naścienna. Obraz poprzez perspektywiczny zakręt zamglony oraz ciężkie barwy na pierwszym planie tworzy dużo przestrzeni.

 

obraz-z-chmurami

Chmury nr 2003 to obraz będący na pograniczu abstrakcji i rzeczywistości, Artysta tworzący ten wzór zainspirował się pięknem kłębiących się chmur przeistaczając je w kontrastową kompozycje stworzoną z bieli, mocnego różu oraz niebieskości co jest bardzo odważnym ale tez idealnym połączeniem. Miękkie przejścia poziomych pasów chmur ożywią twoje wnętrze. Dynamicznie kłębiące się wokół plamy nadarza pozytywne energii do wszelakich działań.

obrazy-morze

Morska plaża jako obraz drukowany na ścianę dedykowany jest szczególnie do ozdobienia nimłazienki. Wprowadzi do niego wiele kolorytu, paskowy kolor ociepli wnętrze, niebieskie niebo z chmurami nada świeżości a zieleń łagodności. Ten wzór świetnie sprawdza się jako wielkoformatowy obraz na dużej powierzchni ściany. Otwarta kompozycja  obrazu powiększy optycznie pomieszczenie. Woda oczyści zmęczone zmysły z złej energii.

obraz-z-natura

Ciekawym akcentem wnoszącym niecodzienny nastrój jest obraz Krajobraz nr 2372 , który przedstawia krajobraz wniesiony z ciepłych krajów. Połacie skoszonej trawy w kolorze ciepłej pomarańczy wniesie dużo ciepłego, egzotycznego słońca, który poprawia chmur. Slalom drogowy wzdłuż którego wyrastają krzaki nada dynamiczności oraz ciekawej kompozycji do obrazu, która staje się dzięki temu niestandardowa czyli ciekawa.