Trzy pomysły na ozdobienie szafy naklejką

Aranżacja naklejki na szafę z drzewami we mgle w kolorze czarno białym

Naklejka na szafę, to mądry im świadomy sposób na udekorowania wnętrza dużą grafiką. Moda na oklejanie szaf trwa w najlepsze, a zatem warto sprawdzić dlaczego, czym i jak ozdobić szafę naklejkami, aby było to zrobione dobrze.

Dlaczego naklejanie na szafę dużych grafik ma sens

Jeżeli masz do wyboru oklejenie szafy lub ściany w sypialni, to naszym zdaniem wybór powinien paść na szafę. Naklejka na szafie będzie widoczna cały czas, gdyż potrzebny jest do niej dostęp. Musisz otwierać i zamykać drzwi od szafy, a zatem oklejona powierzchnia – wzór nie będzie zasłaniany przez meble. Inaczej jest ze ścianą. Może po 3 miesiącach stwierdzisz, że łóżko jednak lepiej wygląda pod oknem i co ważniejsze lubisz, gdy budzą Cię promienie słońca. Przestawienie łóżka będzie wiązało się jednak z zasłonięciem fototapety na ścianie i już masz dylemat. Szafa takich dylematów nie wygeneruje. Zawsze będzie odsłonięta, a naklejka widoczna.

Najważniejsze cechy dobrej naklejki na szafę

Aranżacja szafy w zabudowie z naklejką o temacie kwiatów

Opowiemy o najważniejszej cesze dobrej naklejki, choć wykorzystywana jest tylko jeden raz – przy naklejaniu. Ma to być naklejka, którą można nawet bez wprawy w tym zakresie nakleić samodzielnie, a w razie pomyłki odkleić i nakleić ponownie. Tak – jest taki materiał. Sprawdź trwałe naklejki na szafę dostępny w sklepie dekoracjenawymiar.pl które mają klej punktowy i można je aplikować szybko, bez wprawy oraz w razie potrzeby odkleić i nakleić ponownie. To rewolucja, której wcześniej nie było. Naklejki posiadają również inne cechy świadczące o dobrym materiale: zmywalne, wodoodporne i matowe.

Jakie grafiki nakleić na szafę

Odpowiedź jest prosta, ano takie, które się Tobie podobają. No tak, ale jak sprawdzić co się podoba skoro w sklepach internetowych wizualizacje naklejek do oklejania szaf wykonywane są na zdjęciu co może być nieadekwatne do rzeczywistego wyglądu dekoracji we wnętrzu. Jest na to sposób. Można sprawdzić aranżację zanim fizycznie naklejka będzie na szafie. Wystarczy przesłać do sklepu zdjęcie szafy i poprosić o dopasowanie naklejki do jej wymiarów. Taka aranżacja jest doskonałym pomysłem, gdy chcesz się upewnić co do słuszności wybranej grafiki. Otrzymasz zdjęcie własnej szafy z wklejoną naklejką. Taki projekt do końca roku we wspomnianym sklepie www.dekoracjenawymiar.pl jest bezpłatny i warto z niego skorzystać.