Fototapeta na ścianę

Zastosowanie fototapet na ścianę jest świetnym rozwiązaniem przy końcowym etapie remontu. Gdyż stanowią swoistą ,,kropkę nad i” , czyli zamontowanie ich na ścianie stworzy esencje wystroju pomieszczenia w którym się znajdą. Ze względu na swe wyważenie kolorystyczne oraz różnorodne motywy dekoracyjne świetnie sprawdzą się przy dekoracji każdego pomieszczenia w domu gdyż dzięki możliwości dostosowania ich na wymiar preferowany przez indywidualne gusta oraz możliwość zmiany kolorystycznej odpowiednio wydobędą nastrój danego pomieszczenia.

fototapety-z-makami

Fototapeta zatytułowana inwazja to przedstawienie natury w gamie kolorystycznej one color.

Na pierwszym planie widnieją kielichy maków w soczystej czerwieni, oplecione drugim czarno-białym tłem składającym się z łodyg oraz skierowanych pionowo źdźbeł trawy. Co tworzy razem spokojny klimat letniego pop-południa. Wstawione na ścianę w salonie na dużej powierzchni świetnie będą wpływać na przestrzeń w której będą osadzone gdyż wprowadzą dużo światło oraz poprzez rozedrgane przez wiatr płatki kwiatów wniosą wiele dynamicznej energii.

kamienie-fototapety

Do dekoracji łazienki dobrze sprawdzi się również fototapeta gdyż po za laminowaniu jej staje się odporna na wodę, parę wodną, temperaturę oraz nadaje się do wycierania z niej brudu. Zastosowanie wzoru fototapety kamyczki do tej przestrzeni staje się dobrym rozwiązaniem jako obklejenie nią panoramicznie całej ściany. Ciekawy, różnokolorowy deseń stworzony z małych, różnokształtnych kamyczków typowych dla Polskiego morza wprowadzi światło ciepłe oraz dobry nastrój do twojej łazienki. Wprowadzona jako wielkoformatowy dekor na ścianę obok kominka będzie również atrakcyjnie zdobić tą przestrzeń.

 

fototapeta-architektura

W fototapecie o temacie fototapeta podwórze to impresyjne przedstawienie korytarza latem w kamienicach Chorwacji. Ciepłe światło lata w pełni, pomarańczowe koloryty kamienic oddziaływa na pomieszczenie tworząc bardzo pozytywny nastrój. Nagromadzenie różnorodnych kierunków, szerokości murów, nadanie ażuru poprzez liczne okna oraz różnorodnej struktury murów wprowadzają tym samym dynamiczność oraz urozmaicenie w strukturze nadać pomieszczeniu przestrzeń.

fototapeta-do-kuchni

Do kuchni świetnie sprawdzi się fototapeta zatytułowana gazetowy o charakterze stylizacji retro.

Ciekawe nagromadzenie w jednej przestrzeni starych w stylistyce fontów wraz z przejściami tonalnymi żółci przechodzącej w biel przestrzenność utworzy wymiarowość  tej dekoracji. Sprawdzi się świetnie w kuchni drewnianej oraz w nowoczesnej o plastikowym czy też szklanym wyposażeniu.

Ciemne pomieszczeni rozjaśni nadając mu wytwornego wydźwięku poprzez silny kontrast.