obrazy nowoczesne drukowane

Pod tematem nowoczesne nowoczesne obrazy na płótnie drukowane na wymiar kryje się szeroki zakres pojęciowy. Gdyż nowoczesne obrazy drukowane na płótnie to kompozycje o szerokiej tematyce tworzone przez różnorodnych artystów z rozmaitego, osobistego punktu widzenia uzupełnione o inwencje twórczą klienta, który dostosowuje obraz do własnych potrzeb co jest innowacyjną metoda tworzenia obrazów oraz dekorowania przestrzeni.Nowoczesność ich polega również nas tym iż możliwa jest ewentualność podglądu obrazu, który ma być wykonany przez co wprowadzenie w każdej chwili poprawki nie jest problemem. W erze cyfrowej przy łatwym dostępie do mediów jesteśmy również sami w stanie wykreować coś innowacyjnego w ramy kompozycji obrazu. Uchwycenie krajobrazu za oknem, uśmiechu córki czy tez zawarcie niezwykłej a więc równocześnie niemożliwej do powtórzenia chwili w życiu zawarte w obrazie stanowi piękną pamiątkę na wiele lat. Dodatkowo ubrana w ciekawy motyw graficzny może stać się świetnym uzupełnieniem aranżacji przestrzeni mieszkalnej. Natomiast możliwość ,, rozłożenia „ grafiki na kilku częściowy obraz drukowany staje się ciekawą formą rzeźbiarskiej instalacji na ścianie.

obraz-kaskadowy-kwiaty-jabloni

Oczywiście najlepszym sposobem na dekoracje ścian staje się wniesienie poprzez kompozycje obrazu motyw natury do mieszkania. Gdyż obcowanie z nią sprawia że organizm otoczony nią samoczynnie się będzie regenerował. Do salonu adekwatnym przedstawieniem więc staje się obraz z wizerunkiem jabłoni, który w niesie atmosferę wiosennego, ciepłego poranka do pomieszczenia sprawiając tym samym przyjemność z przebywania w nim gościom oraz oczywiście domownikom. Pastelowy, aksamitny koloryt płatków jabłoni wniesie wiele światła oraz miękkości . Jasny koloryt ożywi duży pokój wpasowując się niemalże w każdą stylizację oraz kolorystykę .

obraz-panorama-miasta

Panorama miasta to kolorowy akcent graficzny uchwycony w tej nowoczesnej metropolii. Pnące się w górę wieżowce z odbiciem wody współtworzą dekor, wnoszący wiele przestrzeni oraz wprawiający oko w ruch ku górze co nada optycznego powiększenia ściany na której znajdzie się ten obraz , zjawisko całe ma odbicie w pozytywnym postrzeganiu tego miejsca. Kolory pomarańczowe, ugry, lekkie niebieskości oraz mieniące się w oddali czerwienie tworzą silny układ barwny uzupełniony ciekawym, rytmicznym nagromadzeniem dużej ilości okien na budynkach co składa się na ażurowe ciekawe prześwity tej kompozycji.obraz-z-uliczka

W kuchni świetnie sprawdzą się pastelowe kolory wytworzone poprzez zawieszenie w niej obrazu z tematem kamienice. Budynki uchwycone w perspektywie otworzą optycznie przestrzeń. Nadarzą wiele kolorytu pochodzącego z ciepłych krajów. Na co wpływa niezwykłe natężenie światła występujące tam. Ciekawie to wpłynie na odbieranie przestrzeni kuchennej gdzie codzienne śniadania nabiorą nowego wyrazu.

obraz-z-makami

 

Urokliwy, pojedynczy czerwony mak na niebieskim tle nada orzeźwienia oraz powietrza ścianie w przedpokoju. Jest to delikatny, oszczędny zarówno we formie jak i kolorystyce dekor. Soczyste kolory ubarwią pomieszczenie nadając mu mocnego charakteru.

Świetnie sprawdzając się w miejscach o drewnianym umeblowaniu.