Dekoracje TAXI

fototapeta taxi

Deszcz siąpi a betonowa dżungla dopiero zaczyna żyć gdy ostatnie promienie słońca kryją się za horyzontem. Mimo późnej pory ruch na ulicach nie zmniejsza się wcale, ba wygląda na to że nawet przyspieszył. Wśród pojazdów o najróżniejszych barwach wyróżnia się jedna grupa, która bez sprzecznie dominuje na ulicach. Co ciekawe nie są to żadne służby dbające o bezpieczeństwo miasta. Ich plemienne barwy każdy widzi z daleka, niektórzy nawet wypatrują z niecierpliwością.

Oczywiście mowa o taksówkach, jednakże nie byle jakich maszynach, prawdziwych legendach tej branży. Nowojorskie TAXI – zobacz fototapety New York tutaj: dekoracjenawymiar.pl/380/fototapety/slynne-miasta/new-york . Pojazdy te stanowią symbol tego miasta który można porównywać do wieżowca Empire State Building czy Statuy wolności. Ich żółta karoseria przyciąga spojrzenia jak magnes, legendarni kierowcy znają każdy zakamarek swojego miasta, a widok całej parady złożonej niemal wyłącznie z tych maszyn stanowi na ulicach Nowego Yorku zjawisko naturalne.

obraz New York

O ile tam jest to można powiedzieć zmechanizowana fauna, dla nas stanowi ciekawą gratkę niespotykany ewenement, który możemy wykorzystać w bardzo praktyczny sposób. Wszelkie ozdoby mające jakiś związek z wielkimi metropoliami cieszą się ogromną popularnością. Nic w tym dziwnego. Każde wnętrze zyskuje dzięki nim nowoczesny i dynamiczny charakter, taki wpływ jest szczególnie przydatny w salonie oraz przedpokoju. Jednakże nic nie stoi na przeszkodzie by przystroić w taki deseń pozostałe pomieszczenia.

Można wyróżnić dwa typy dekoracji z taksówkami. Pierwsze stanowią można powiedzieć dodatek dla głównego wzoru jakim jest właśnie miasto. Te dość tradycyjne motywy zawsze cieszą się ogromną popularnością dzięki ich ponadczasowej formie. Ponad to stanowią grupę dekoracji o delikatniejszym wpływie na nasze wnętrza. Dynamika wzoru często ustępuje pola klasycznym motywom. Z kolei drugi typ jest przeciwieństwem wcześniej wspomnianych wzorów. Ich podstawowy cel to wyeksponowanie elementu jakim są taksówki. Bardzo często kolorystyka zostaje zredukowana do odcieni czerni i bieli, sprawiając że stają się tłem dla doskonale widocznych, żółtych karoserii samochodów. Ten artystyczny zabieg nadaje jeszcze bardziej dynamiczny wpływ na naszej dekoracji.

fototapeta New York

Jednakże sam wzór to jeszcze nie wszystko. Wciąż pozostaje kwestia materiału na jakim ukaże się nasza dekoracja. Co ciekawe omawiana tutaj tematyka doskonale nadaje się do przedstawienia na każdym medium. Niezależnie czy zdecydujemy się na tradycyjna fototapetę przyklejaną do ściany, czy jednak skierujemy się ku klasycznym obrazom na ściane, nasze wnętrze zyska dzięki temu niepowtarzalną oprawę. Zobacz ciekawe obrazy na ścianę z New York-iem oraz żółtymi taksówkami tutaj agoteka.pl/obrazy-new-york Zakończy się era bezimiennych pokoi które stanowiły jedynie pomieszczenia. Od teraz nabiorą wyraźnego charakteru, który odmieni ich naturę.

Zobacz też inne aranżacje w naszym blogu o dekoracjach, zobacz tutaj
dekoracjebezgranic.pl