Zaaranżuj nowy styl swojego mieszkania!

 

fototapeta-wodospadOd dawna zaniedbane pomieszczenia w naszym domu wymagają sumiennych i często ryzykownych zmian. Czasem warto jest spróbować zaaranżować domowe wnętrze w zupełnie nowym wydaniu niż pozostawić je w nudnym, bezbarwnym tonie. Odmianie i ożywieniu przestronnego salonu czy niewielkiej kuchni pomoże fototapeta na ścianę. Jedną z rzadziej dekorowanych ścian w domu jest miejsce za schodami bądź to, które prowadzi na jej szczyt. Białe czy jednokolorowe momenty na ścianach, którym odebrano charakter lub które nigdy go nie posiadały , to zdecydowanie alarmowy dzwonek, na który błyskawicznie należy zainterweniować.

obraz-z-piramidamiSama dekoracja fototapetą nie pomoże, aby dekoracja elegancko i stylowo się prezentowała, należy zapewnić jej odpowiednie oświetlenie z górnej lub dolnej części. Proponowana przez nas ozdoba przedstawia wodospad, który kojarzony jest z wysokością, naturą i pięknymi widokami.

Dla osób, które są zainteresowane historią i kulturą Egiptu lub marzą o podróży na piaszczyste tereny tak samo jak dla tych, którzy mają miłe wspomnienia z pustynią przygotowane zostały polecane obrazy na ścianę do sypialni. naklejka-z-jesienia4Tam, gdzie znajduje się miejsce codziennej życiowej oazy, dekoracja przedstawiająca złociste piaski oraz piramidy afrykańskiego kontynentu będzie idealnym elementem wykańczającym mieszkalne wnętrza. Pamiętajmy zatem, by dekorować salon, kuchnie, jadalnie czy łazienkę zgodnie z własnymi upodobaniami. Nie należy za wszelką cenę stać się modnym, gdy sami nie czujemy się zbyt komfortowo w miejscu, gdzie panuje pustka czy przodują barwy, których nie jesteśmy zwolennikami. Te elementy znacząco wpływają na nasze samopoczucie i kreowanie osobowości. To jak urządzone jest nasze mieszkanie, świadczy również o tym jakimi ludźmi jesteśmy i w czym gustujemy. To nasza wizytówka, o którą należy dbać i przedstawiać ją gościom tak, by była wiarygodną częścią nas. fototapeta-na-szafe-wnekowaElementem zdobnym czy w nudnym, często wąskim korytarzu są foto naklejki na drzwi. Te, które powiększają wnętrza optycznie dodają przestrzeni w ciasnych przedpokojach czy łazienkach. Podczas zastosowania w miejscu, gdzie często spotykana jest wilgoć, para wodna czy woda, dekoracje tj. fototapeta czy naklejka poddać zabiegowi laminowania. W przypadku kiedy pomieszczenie to sucha przestrzeń, która jest dekorowana w głównej mierze poprzez naklejkę na szafę, nie jest to wymagane.

Zadbajmy o nietuzinkowość naszych mieszkań i domów. Dziś trudno jest się wyróżnić, a takie działania tylko nam ułatwią przebicie przez często powtarzające się schematy stosowane w większości lokali.