Przyjemne dekoracje na ścianach

 

Pragniesz zmian?Zazdrościsz znajomym mieszkania i sposobu w jakim jest urządzone? Nie trać czasu. Aby temu zapobiec, wywołaj taką samą zazdrość u innych aranżując własne wnętrza od nowa. Znudziły Cię już przestarzałe pokoje i dodatki, które z biegiem czasu coraz mniej je przypominają? Smutne i monotonne wnętrza psują Ci humor z samego rana? Chcesz zmienić swoje ulubione pomieszczenie nie do poznania?

kamienie-fototapetyWprowadzając nowe dodatki do domu, zmieniasz się razem z nimi. Zacznij więc od nastawienia. Wzbudź w sobie motywację do ogromnej zmiany. Tak jak nasza szafa, wraz ze zmianą pory roku- tak i nasze wnętrze powinno być przeobrażane co jakiś czas o inny wystrój. W zależności od stylu, urządź swoje mieszkanie tak, by było funkcjonalne i abyś czuł się w nim komfortowo.

Zaczaruj kuchnię w swoje królestwo, przeobraź łazienkę w domowe spa, salon i jadalnie zaplanuj tak, aby wystarczyło w nich miejsca dla wszystkich gości,a kreując wizerunek sypialni spróbuj odzwierciedlić w nim samego/samą siebie.

Nie koniecznie każdy element musi pasować do siebie. Wystarczy nadać styl przewodni.Jeżeli wybierzesz styl bohemy wszystko może być zupełnie z innej bajki. W tym tkwi sekret szalonej cyganerii artystycznej Paryża. Tam gdzie liczy się life style-być a nie mieć. Efekt luzu w pomieszczeniu musi być starannie przemyślany, by nie mylić go z bałaganem. To bogactwo wszelakich kolorów, tkanin czy wzorów.

fototapeta-z-kwiatemW nowoczesnym stylu nie odnajdziemy miejsca na ten bezpretensjonalny luz. W modernistycznym wnętrzu liczy się ład, kąt oraz połysk, który wszystkim kojarzy się z czystością. W porównaniu do stylu bohemy, zazwyczaj są to zimne wnętrza, charakteryzują się wielką przestrzenią, Jeżeli posiadasz mieszkanie o małym metrażu, optycznie powiększ wnętrze. Aby ocieplić nowatorskie wizje, można użyć świeczek,które naturalnym ciepłem ogrzeją również nasz umysł. Dodadzą również energii jak i wprowadzą w dobry i romantyczny nastrój wieczorami. Nawiązując do dalszej dekoracji – bez względu jaki styl wybierzesz- każdy rodzaj fototapety ścienne będzie się prezentował idealnie!

fototapeta-liliePosiadasz swoją mała restaurację czy kawiarnie? Nie marnuj czasu na malowanie ścian zwykłymi farbami. Monotonne wnętrza nie przyciągną klientów tak, jak te oryginalne. Z miłości do metamorfoz wnętrz polecamy foto naklejki, które mogą przedstawiać dosłownie wszystko.Naklejane na meble, odmienią styl całego lokalu. Każdy napis, każdą wizję można przedstawić na jednej ze ścian małego bistro. Chcąc pozostawić niezapomnianym i niepowtarzalnym- wymyśl swój własny motyw lub motto, które będzie wiodącym elementem Twojego przedsiębiorstwa.