Fototapety z Nowym Jorkiem do każdego wnętrza

Nowy Jork jako jedno z najpopularniejszych i najczęściej odwiedzanych przez turystów miast na świecie, jest również częstą inspiracją architektów wnętrz i dekoratorów. Panoramy tej niesamowitej metropolii nierzadko spotykane są jako dekoracje do salonu czy sypialni. Fototapety z Nowym Jorkiem to jednak nie tylko zapierające dech w piersiach panoramy. Miasto to, kojarzy się przecież doskonale także z innymi fantastycznymi rzeczami. Statua Wolności, Central Park czy wielkie nowojorskie mosty to tylko część miejsc, których nie powinno się ominąć odwiedzając północno-wschodnią część Stanów Zjednoczonych.

Prostota kluczem do sukcesu

Pokój dzienny, zwany przez wielu salonem, powinien być najbardziej imponującą częścią naszego domu. Projektanci wnętrz prześcigają się w pomysłach na dekoracje, które pozwolą rzucić gości na kolana. Czasami, aby wywrzeć na kimś wrażenie wystarczy jednak coś prostego, niekoniecznie wychodzącego z głów żądających za swoje usługi niebagatelnych sum designerów. Tutaj właśnie do akcji wkroczyć mogą fototapety z Nowym Jorkiem.

Optyczne powiększenie pomieszczenia i niesamowity charakter

W przypadku niekoniecznie przestronnego salonu, doskonale sprawdzą się fototapety przedstawiające panoramę miasta, jak chociażby te znajdujące się na stronie https://agatonstudio.pl/125-fototapety-new-york. Widok na Lower Manhattan czy Midtown Manhattan optycznie powiększy ciasne pomieszczenie i nada mu niesamowitego uroku. W zależności od pory dnia widzianej na fototapecie, wrażenia będą zupełnie inne. Skąpane w blasku słońca miasto wprowadzi spokój i ciepło, natomiast światło księżyca, uliczne lampy i rozjarzone do późnych godzin wieczornych wieżowce nadadzą mocniejszego charakteru i akcentu odpowiedniego dla nowoczesnych wnętrz.

Szeroki wachlarz propozycji

ulica nowy jorkJeżeli jednak nie chcemy dekorować swoich ścian panoramą miasta, możemy sięgnąć po inne fototapety z Nowym Jorkiem. Miasto to jest bowiem prawdziwym arcydziełem. Znajdziemy tam będący światowym centrum przemysłu muzycznego Broadway, finansowe centrum świata z Wall Street na czele, nazywany „Skrzyżowaniem Światem” Times Square czy największe na półkuli zachodniej skupisko ludności chińskiej – Chinatown. Ogromne wrażenie robią także drapacze chmur jak Empire State Building, Seagram Building czy uważany przez wielu za najpiękniejszy wieżowiec w Stanach Zjednoczonych Chrysler Building.

Fototapety przedstawiające Nowy Jork to niezwykle szeroki wachlarz wzorów różniących się stylem architektonicznym ukazanych zabudowań i ich kolorystyką. To właśnie tej wszechstronności metropolia zawdzięcza swoją popularność nie tylko wśród designerów ale także wszystkich tych, którzy na własną rękę planują wystrój własnego wnętrza.