Fototapety do restauracji, kawiarni i pubu

Ile razy zdarzyło wam się trafić do restauracji, w której od samego wystroju traciliście apetyt? Jednokolorowe, smutne ściany pozbawione dekoracji, bądź przypadkowe ozdoby nijak nie wpisujące się w styl knajpy często potrafią zniechęcić ewentualnego klienta do odwiedzenia lokalu. A nawet jeżeli już jakiś desperat się znajdzie, bardzo prawdopodobne, że więcej do tego miejsca nie wróci. Jak bowiem twierdzą specjaliści, wystrój wnętrza jest pierwszą rzeczą na którą zwraca uwagę potencjalny gość.

Fototapety do kawiarni

fototapeta kawaZ pomocą przychodzą tutaj sklepy takie jak https://agatonstudio.pl/17-fototapety-do-kuchni posiadające w swoim asortymencie bogatą ofertę fototapet świetnie nadających się do urządzenia lokalu gastronomicznego. W kawiarniach doskonale sprawdzą się wzory przedstawiające ziarna kawy. Miejsce udekorowane w ten sposób przyciągać będzie oryginalnością i profesjonalnym wizerunkiem. W środku, od samego wejścia, działające na wyobraźnię fototapety wprawią gości w przyjemny nastrój, a w nozdrza podświadomie uderzy ich zapach pysznej kawy tak lubianej w najdalszych zakątkach świata.

Fototapety do restauracji

W restauracji lepiej sprawdzą się fototapety z jedzeniem. Soczyście zielone limonki i słoneczne pomarańcze fototapeta do restauracjinadadzą wnętrzu życia i miłej atmosfery, kolorowe przyprawy rozbudzą ich kubki smakowe, a przepiękne desery na dobre rozbudzą ich apetyt. Ważne jednak by nie przesadzić i dobrać dekoracje tak, aby dobrze do siebie pasowały. Nijak kolorowe owoce mają się bowiem do stonowanego i majestatycznego tiramisu. Lepiej pasował tutaj będzie deser lodowy, bądź ciasto owocowe. W restauracjach o wysokim standardzie doskonale sprawdzą się wzory przedstawiające piwnicę wypełnioną beczkami z winem czy wykwintne deserowe propozycje.

Fototapety do pubów

fototapeta piwniczkaTakże puby znajdą fototapety odpowiadające ich ukierunkowaniu. Kolorowe drinki na ścianie za barem z pewnością przyciągną wzrok przechodzących nieopodal klientów. Stworzą także niepowtarzalny klimat nawet w ciasnym i nieciekawym lokalu wyostrzając zmysły przebywających tam miłośników lekkich alkoholi. Gdy dodatkowo dołożymy do tego lekkie podświetlenie fototapety, kontrastujące z przytłumionym oświetleniem reszty pomieszczenia, otrzymamy niezwykle ciekawy efekt stosowany często w najlepszych pubach na całym świecie.

Dekoracje są niezwykle ważne i chociaż oczywiście produkty, które serwujemy mają jeszcze większy priorytet, to zadbanie o wystrój wnętrza powinno być tym, od czego każda restauracja rozpoczyna swoją działalność. Jeżeli bowiem przechodzący obok niej ludzie od razu nie zwrócą na nią uwagi, prawdopodobnie nie zdecydują się jej odwiedzić.