Fototapeta kwiaty – 3 aranżacje

Doskonałym sposobem na szybką metamorfozę mieszkania jest naklejenie na ścianę fototapety z kwiatami. Wszystkie aranżacje pochodzą ze sklepu Agaton Studio z kategorii fototapety kwiaty https://agatonstudio.pl/32-fototapety-z-kwiatami

Fototapetę z kwiatami do każdego wnętrza

Dekoracje z kwiatami wizualnie nie odbiegają od innych, ale stylistyka kwiatów poprawia wygląd mieszkania i sprzyja odpoczynkowi. Bardzo ważne, aby była łatwa w naklejaniu, a zatem wykonana na najlepszym materiale – winylu z podłożem fizelinowym. Wbrew powszechnej opinii fototapety z kwiatami naklejone na ścianę nowoczesnego mieszkania również będą poprawiały stylistykę. Poniżej fototapeta z różą fraktalną – abstrakcją, która wymyka się z konwencji retro i wpisuje w stylistykę nowoczesności. Odpowiednio dobrana, angażuje linią i kolorem. Fototapetę można zastosować w kolorystyce czarno białej co podniesie jej walory kształtu stopując barwę.

fototapeta róża

 

Czarno biała fototapeta ze storczykiem

Zdecydowana – ciemna fototapeta, która idealnie zaadoptuje się na ścianie tuż przy dużym oknie. Wymagany jest podobnie jak w przypadku wszystkich innych fototapet z kwiatami ujętym w makro, aby pokój był duży, a na wzór nie patrzeć z bliska, a daleka co pozwoli na ujęcie całości i jej uroku.

Fototapeta storczyk

 

Fototapeta z drobnymi kwiatami jabłoni.

Morelowo, brzoskwiniowa kolorystyka z gałązką drobnych kwiatuszków będzie nadawała się do naklejenia na ścianie w każdym wnętrzu. Fototapetę można oglądać zarówno z bliska jak i daleka, a jej walory dekoracyjne ukażą piękno z każdej odległości. Tutaj fototapetę naklejono na ścianę salonu za sofą w kolorze pomarańczowym.

Fototapeta drobne kwiaty