fototapety do kuchni

Tematyka fototapet na wymiar do kuchni właściwie może czerpać z niemalże każdej dziedziny. Ważne przede wszystkim w tym temacie jest to aby fototapeta sprzyjała atmosferze przy gotowaniu oraz apetytowi. Podkreślała wykwintność posiłków akcentując ich smak tworząc ciepłą atmosferę w tym miejscu dzięki czemu przyjemnie oraz w dobrym klimacie celebracja poranka przy kawie będzie tworzyła pozytywną energie na cały dzień. Te cechy w kuchni są istotne bez względu na to czy jest to pomieszczenie urządzone w nowoczesnym czy też klasycznym stylu lub tez stylizowanym zgodnie z stałymi, uniwersalnymi prawami rządzącymi w designie.

 

Takimi cechami charakteryzuje się fototapeta drewutniak, której okrągły deseń stworzony z ściętych okręgów pnia drzewa z widocznymi słojami o różnym promieniu nadaje ciekawego, dynamicznego wzoru. Zestawienie jasnego środka oraz ciemnej głębi tworzy strukturę wprowadzającą ruch do wnętrza. Obklejona nią przestrzeń pomiędzy blatem kuchennym a okapem złączy w całość aranżacje wydobywając piękno ich powierzchni. Nawet zimne metalowe meble zyskają nowego- pogodnego wyrazu. Ten wzór ociepli charakter całego pomieszczenia nawet w ośnieżoną zimę.

Fototapeta drewutniak w aranżacji brązowej kuchni.

Wzór ze słonecznikami uchwyconymi w ciepły, letni pogodny dzień to akcent wprowadzający do wnętrza powiew lata. Jasne, ciepłe kolory ożywią pomieszczenie oraz nadadzą ciekawego akcentu poprzez wydobycie z mroku piękna bryły mebli. Wzór ten świetnie sprawdzi się w pomieszczeniu z czarnym lub też białym wyposażeniem.

Słoneczniki w nieco jaśniejszej kuchni.

Fototapeta przedstawiająca kawę rozrzuconą to wyśmienita dekoracja pasująca do mebli w naturalnym drewnianym obiciu zewnętrznym. Ten wzór świetnie komponuje się w każdym rodzaju aranżacji współtworząc dynamikę tego miejsca. Otwarta kompozycja tego dekoru pozwala na stworzenie kolarzu, którym może być oblepione całe pomieszczenie. Wzór ten utożsamiany z aromatem oddziałuje na zmysły co sprawia ją idealnym rozwiązaniem do tego pomieszczenia.

Fototapeta kawa, w stylizacji ciemnej, nowoczesnej kuchni.

 

Fototapeta na wymiar dmuchawce to konkretne zestawienie barwne bardzo silnie oddziaływające na przestrzeń wokół. Fioletowe kule na mocnym w kolorze zielonej łodydze są ułożone w przestrzeni bardzo stabilnie w sposób uporządkowany.

Na drugim planie jasne niebieskie niebo wraz z chmurami nadają całości wymiaru łagodności oraz pogody nadając przestrzeni pozytywnej energii. Ten wzór sprawdzi się bardzo dobrze w każdym rodzaju kuchni. Wprowadza atmosferę lata, która udzieli się poprzez wprowadzenie ciepłej atmosfery podczas gotowania czy też rozjaśni każde poranne śniadanie.

Wszystkie wyżej wspomniane wzory, znajdziecie na stronie sklepu Agaton Studio w zakładce Fototapety na metry do kuchni